Blikkenlijst

Op deze pagina worden de blikken van de wedstrijdsectie der NSRV Phocas bijgehouden.  Een blik is een overwinning op roeiwedstrijden op het hoogste nationale niveau. Wij hopen natuurlijk dat deze lijst zo veel mogelijk aangevuld kan worden de komende roeiwedstrijden!

2020

Wedstrijd Veld Naam Klasserend Combi Tijd
Winterwedstrijden LDE1x Thamar Kroes Nee Nee

22:00.6

2019

Wedstrijd Veld Naam Klasserend Combi Tijd
Damen Raceroei Regatta LDG1x Thamar Kroes Ja Nee 8:15.63
Damen Raceroei Regatta LDE4x (B) Thamar Kroes, Roos Duijn (Aeg), Saskia Verhoef (Sau), (S) Aurianne Puts (Oke) Ja Ja 6:48,78
Damen Raceroei Regatta DG4+ (B) Sabien van Vliet (Triton), Tirza Roosjen, Vera Tieleman, (S) Pleun Santerse, (C) Inge van Dijke Ja Ja 07:36,78
ARB Bosbaanwedstrijden LDE4x (B) Thamar Kroes, Roos Duijn (Aeg), Saskia Verhoef (Sau), (S) Aurianne Puts (Oke) Ja Ja 06:48,78
Westelijke Regatta LDE4x (B) Thamar Kroes, Teddy Damen (DDS), Saskia Verhoef (Sau), Aurianne Puts (Oke) Ja Ja 07:54,19
ZRB Tilburg DB4+ (B) Lideweij van Berkom (Okeanos), Roosmarijn Leeman (Okeanos), Sophie Riswick, (S) Maartje Karst (Okeanos), (C) Chiara Rijlaarsdam (Okeanos) Ja Ja 08:36,23

Bekijken

2018

Wedstrijd Veld Naam Klasserend Combi Tijd
NSRF Slotwedstrijden HB2x (B) Stefan de Roos, (S) Wouter Bos Ja Nee 07:47,50
ARB LHB4+ (B) Joris Lith, Arwin van Rossen, Mischa van Reede, (S) Leon Masselink, (C) Inge van Dijke Ja Nee 06:56,22
ARB HE4x (B) Dirk Uittenbogaard (Ner), Stef Broenink (Njo), Koen Metsemakers, (S) Abe Wiersma (Ner) Nee Ja 05:42,09
ARB LDB1x Thamar Kroes Ja Nee 08:26,58
Hollandia LDDev2x (B) Dominique Vrouwenvelder (Saurus), (S) Thamar Kroes Nee Ja 08:07,82
AEGON NK klein HE1x Koen Metsemakers Ja Nee 06:44,62
Winterwedstrijden LDG2x (B) Thamar Kroes, (S) Dominique Vrouwenvelder (Saurus) Nee Ja 11:52.5

Bekijken

2017

Wedstrijd Veld Naam Klasserend Combi Tijd

NSRF

G 4+

(B) Daan Klomp (Orca), Henk Jan Schuijt (Orca), 

Arno te Brake,

(S) Dogus Koker (Vidar)

Ja

Ja

06:25,99

ZRB

LB 2x

(B) Jesse Vos, (S) Jasper Linnartz

Nee

Nee

07:05,39

ZRB

B 2x

(B) Wietze Mulder, (S) Thom Joosten

Ja

Nee

07:02,44

ZRB

LB 1x

Eef Lamers

Nee

Nee

07:23,18

ARB

E 2x

(B) Abe Wiersma (NER),

(S) Koen Metsemakers

Ja

Ja

07:52,86

Westelijke Regatta

DB4+

(B) Marleen Boerboom, Sibylle Lange, Vera Tieleman, (S) Sera Weevers, (C) Jessie Diederen

Ja

Nee

07:52,86

NK Klein

E 1x

Koen Metsemakers

Ja

Nee

06:58,77

Novembervieren

LDB4*

(B) Sophie Tooten, Thamar Kroes, Chiara Dionisio, (S) Veerle Verhoeven, (C) Harm-Jan Tuntler (Skadi)

Nee

Ja

15:47.1

Bekijken